محصولات

اسپری ضد باکتری و ضد بوی کفش و پا

برای از بین بردن بوی ناخوشایند پاها، که دلایل مختلفی از جمله عوامل بیولوژیکی، کفش و جوراب نامناسب، استفاده‌ی طولانی مدت از کفش‌های جلو بسته و تعریق پا دارند می‌توان از روشهای گوناگونی استفاده نمود. بهترین روش استفاده از اسپری ضد باکتری و ضد بو می‌باشد. اسپری ضد باکتری بی بو پا از ترکیبات معدنی و غیر سمی تشکیل شده و می‌تواند با ایجاد یک لایه مقاوم، انواع باکتریهای مولد بو و بیماری‌زا را از بین برده و محیط داخل کفش را سالم نگه دارد. 
کافیست پس از تکان دادن اسپری، ماده‌ی ضد باکتری و ضد قارچ بی ‌بو پا را داخل کفش اسپری کرده بطوری که داخل کفش کاملا خیس شود. پس از خشک شدن می‌توان از آن استفاده نمود.این کار تا زمانی که بوی بد کفش از بین نرفته تکرار شود. پیشنهاد می‌شود بعد از، ازبین رفتن بو، هفته‌ای یکبار عمل اسپری کردن ادامه یابد.
از این مواد می‌توان در کارخانجات تولید کفش نیز استفاده نمود. کافی است که لایی داخل کفش به مواد ضد باکتری و ضد بو آغشته شود تا برای مدتی بوی بد کفش و پا از بین برود. لازم به ذکر است که بعد از مدتی دوباره باکتریهای مولد بو سبب ایجاد بوی بد شده، لذا به صورت شخصی نیز بایستی از اسپری بی بوپا  به صورت هفتگی استفاده نمود.